Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ni na pracovní pozici – referent majetkové správy, administrativní a spisový pracovník pro Domov pro seniory Ďáblice

Náplň práce:

  • zajišťování majetkové evidence, zařazování, likvidace a vyřazování majetku
  • inventarizace majetku včetně zpracování inventurních soupisů
  • příprava a kontrola interních dokladů k evidenci dlouhodobého majetku
  • kontrola a sledování odpisových limitů včetně zpracování výkazů pro zřizovatele
  • administrativní a spisová činnost

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenost se správou majetku – podmínkou
  • střední vzdělání s maturitou
  • čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost
  • příjemné vystupování, vstřícné jednání, empatii a chuť pracovat

Co můžete od nás očekávat:

  • zařazení dle Nařízení vlády č. 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v rozpětí od 21 710 – 31 820 Kč + osobní příplatek
  • plný úvazek
  • další finanční odměňování v návaznosti hodnocení pracovníka v pracovní činnosti
  • levné stravování v prostorách Domova
  • další benefity: volné vstupy do zoologické zahrady, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Nástup možný ihned