Do našeho týmu hledáme nové kolegy/ně na pracovní pozici – pracovník v sociálních službách – přímá péče pro Domov pro seniory Ďáblice.

Náplň práce:

Práce spočívá v zajištění individuální péče o klienta, uspokojení každodenních potřeb klienta, slovní podpora a další.

Co od Vás očekáváme:

  • osvědčení o absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách, podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo započatý akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, podle zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách,
  • praxe v oboru výhodou
  • čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost vč. očkování proti žloutence typu B
  • příjemné vystupování, vstřícné jednání, empatii a chuť pracovat

Co můžete od nás očekávat:

  • zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v rozpětí od 31 070 Kč včetně příplatku, dále osobní příplatek, příplatky za víkendy, svátky
  • plný úvazek
  • další finanční odměňování v návaznosti hodnocení pracovníka v pracovní činnosti
  • levné stravování v prostorách Domova
  • možnost přespávání mezi směnami
  • další benefity: volné vstupy do zoologické zahrady, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • individuální a týmové supervize

Nástup možný ihned

Písemné nabídky společně s profesním životopisem zasílejte na e-mail: [email protected]